✉  ies@ies.sk      ☎  +421 2 4910 1400     Pondelok - Piatok: 7:00 - 16:30
iso9001, iso14001, iso45001
DÁTOVÉ ROZVÁDZAČE
Ako súčasť filozofie KOMPLEXNÝ PRODUKT spoločnosť CONTEG pripravila širokú škálu rozvádzačov, rozvádzačových rámov a príslušenstva pre riešenie problematiky výstavby dátových centier. Podľa náročnosti inštalácie a požiadaviek zákazníka sú produkty z oblasti dátových rozvádzačov rozdelené do 4 skupín:
Obchodno-technický zástupca - BB
Obchodno-technický zástupca - ZA


Rozvádzače rady PREMIUM
RHF vysoko-záťažové rozvádzače s nosnosťou 1500kg
RDF kabelážne rozvádzače s jedinečnými možnosťami vstupu kabeláže
RSF serverové rozvádzače s excelentnou nosnosťou a podporou kabeláže
RSB serverhousingové rozvádzače umožňujúce kontrolovaný prístup

Rozvádzače rady OPTIMAL
ROF tradičné stojanové rozvádzače ponúkajúce variabilitu a flexibilitu
RMF tradičné montované rozvádzače ponúkajúce variabilitu a flexibilitu
RI7 štandardné rozvádzače so základnou výbavou za jedinečnú cenu
RM7 štandardné montované rozvádzače so základnou výbavou za jedinečnú cenu

OTVORENÉ RÁMY A ROZŠIRUJÚCE SEKCIE
RSG4 19 "otvorené rámy
RSG2 19 "otvorené rámy
RS 19 "otvorené rámy

Rozvádzače rady PREMIUM
Do rozvádzačov rady PREMIUM výrobca CONTEG zahrnul všetky tradičné požiadavky užívateľov a vytvoril tak radu TOP rozvádzačov. S rozvádzačmi rady PREMIUM dostáva variabilita nový rozmer, pretože okrem rámu je všetko vymeniteľné. napr. 19 "vertikálne lišty, horné a spodné kryty, predné a zadné dvere, panely, zámky, nožičky, kolieska atď. Tieto diely môžu byť konfigurované podľa vašich požiadaviek. Široké portfólio všetkých vyššie spomínaných volieb je možné inštalovať tak, aby spĺňalo požiadavky IT administrátorov na rozvádzače pre dátové centrá a serverové miestnosti. Pre jednoduchosť sme predkonfigurovali 3 základné prevedenia týchto rozvádzačov, a to podľa spôsobu použitia.

Rozvádzače rady OPTIMAL
Rozvádzače rady OPTIMAL sú k dispozícii v dvoch prevedeniach - ako zváraný rozvádzač ROF a ako jeho montovaná verzia s označením RMF. Rada rozvádzačov OPTIMAL má dlhú históriu, stovky tisíc rozvádzačov ROF / RMF našli svojich užívateľov od Dubaja po Londýn. Tí oceňujú predovšetkým širokú paletu rozmerových prevedení, ktoré dopĺňa ešte širšie portfólio dverí, panelov a zámkov. V porovnaní s radami PREMIUM sú možnosti voľby prakticky rovnaké. V prípade rozvádzačov OPTIMAL nie sú odnímateľné iba horné a spodné kryty. Rozvádzače ROF / RMF sú vhodnou voľbou ako pre rozsiahle projekty dátových centier, tak aj v prípade požiadavky na umiestnenie jediného, samostatne stojaceho rozvádzača. Táto variabilita z nich robí optimálnu voľbu pre väčšinu plánovaných použití. Hoci má RMF montovanú konštrukciu, nosnosť, stabilitu a ďalšie kľúčové vlastnosti sú totožné s rozvádzačom ROF. Montovaná konštrukcia zároveň umožňuje ľahký transport do miest so sťaženým prístupom.

Rozvádzače rady SEVEN
Hlavnou charakteristikou rozvádzačov rady SEVEN je VÝHODNÝ NÁKUP. Za ním sa skrýva predovšetkým priaznivá cena, kombinovaná s tradičnou kvalitou CONTEG a vydareným dizajnom. Rozvádzače rady SEVEN sú navrhnuté pre každodenné použitie vo všetkých regiónoch a projektoch. Svojmi vlastnosťami sa hodia pre stredne náročné aplikácie. Napriek obmedzenému množstvu voliteľného vybavenia a nosnosťou 300 kg, respektíve 400kg, môžu byť v nich bezpečne uložené aktívne aj pasívne prvky. K dispozícii sú dve prevedenia - rozvádzač RI7 (iSEVEN) so zváranou konštrukciou a jeho montovaná verzia s označením RM7 (mSEVEN). Rozvádzače RI7 a RM7 si už vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam našli svojich spokojných užívateľov. Ak rozvádzače rady SEVEN nespĺňajú niektorú z vašich požiadaviek, môžete si namiesto nich vybrať niektorý z rozvádzačov rady OPTIMAL či PREMIUM. Tie sú konštruované tak, aby vás v možnostiach ich individualizácie a úprav nijako nelimitovali.

OTVORENÉ RÁMY A ROZŠIRUJÚCE SEKCIE
Vysoko-záťažové dvojité rámy RSG4 sú alternatívou k uloženiu zariadení v rozvádzačoch. Otvorené rámy prinášajú neprekonateľnú možnosť prístupu k technike, ale vyžadujú bezprašné prostredie s kontrolovaným prístupom. Nosnosť týchto rámov dosahuje až 1500 kg (rovnomerné zaťaženie), čo ich radí medzi výrobky vhodné na uloženie ťažkých serverov, diskových polí, a pod. Rámy sú tiež vhodné pre použitie v testovacích a servisných miestnostiach, kde zabezpečia neobmedzený prístup k inštalovaným komponentom. Otvorené rámy RSG4 sú odporúčané pre spoločné použitie s High Density vyvažovacími panelmi.

Vysoko-záťažové otvorené rámy rady RSG2 sú predurčené na použitie spoločne s vertikálnymi High Density vyvažovacími panelmi. V ponuke nájdete dva typy, a to pre zaťaženie 500kg a 1000kg. Obe verzie sú v prevedení s dvoma stĺpikmi (jednoduchý rám). Otvorený rám RSG2 s nosnosťou 500kg je ideálny pre kabelážne aplikácie využívajúce High Density vyvažovacie panely, zatiaľ čo rám s nosnosťou 1000kg je vhodný pre inštaláciu ťažšieho zariadenia. Rámy sú tiež vhodné pre použitie do testovacích a servisných miestností, kde zabezpečia neobmedzený prístup k inštalovaným komponentom.

Rámy radu RS nachádzajú svoje uplatnenie v uzavretých miestnostiach s kontrolou prístupu a vhodným prevádzkovým prostredím pre inštalované komponenty, prípadne všade tam, kde nie je možné z akéhokoľvek dôvodu použiť rozvádzač. Tieto rámy sú k dispozícii ako v jednoduchom (jeden rám), tak v dvojitom prevedení (dva rámy).

Rozširujúce sekcie umožňujú rozšíriť požadovaným smerom vnútorný priestor rozvádzača. Ich aplikácia umožňuje vyviesť efektívne káblový manažment, alebo manažment napájania mimo vlastný priestor rozvádzača, ktorý je tak plne k dispozícii na uloženie serverov, diskových polí a pod. Garantujeme plnú kompatibilitu rozširujúcich sekcií s rozvádzačmi rady RSF, RDF, RHF a ROF. 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.