✉  ies@ies.sk      ☎  +421 2 4910 1400      Pondelok - Piatok: 7:00 - 16:30
Filter
41516102ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 6P 1U LC/APC DX WH SM OS2 VRÁTANE SPLICING SETU A PIGTAILOV
41516502ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 12P 1U LC/APC DX WH SM OS2 VRÁTANE SPLICING SETU A PIGTAILOV
41516902ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 24P 1U LC/APC DX WH SM OS2 VRÁTANE SPLICING SETU A PIGTAILOV
FSPE24DXBX-30AD
PATCH PANEL FO 1U L 19\" 6XLC/APC QX GY IBA-PANEL S30LQA06


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.