✉  ies@ies.sk      ☎  +421 2 4910 1400     Pondelok - Piatok: 7:00 - 16:30
ISO9001 ISO14001 ISO45001 ISO27001 AAA
Obchodno-technický zástupca - BA
Informácie o pracovnom mieste - Obchodno-technický zástupca pre Bratislavský kraj

Miesto práce: Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Zložka mzdy: základný plat + výkonnostná odmena + príplatky za odbornosť a výkonnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Zabezpečovanie obchodnej činnosti spoločnosti s produktami IT a elektro do priemyslu
  • Vyhľadávanie a identifikácia nových obchodných príležitostí, akvizícia nových zákazníkov
  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívne udržiavanie kontaktu a spolupráce
  • Prezentácia spoločnosti na rokovaniach
  • Odborno- technické poradenstvo z oblasti IT (komunikačné, informačné systémy, kabeláže)
  • Monitoring, analýza trhu, sledovanie obchodných príležitostí, trendov
  • Plnenie obchodného plánu, zodpovednosť za výsledky spoločnosti
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Zázemie stabilnej úspešnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti elektrotechniky so zastúpením na Slovensku, Čechách, Maďarsku, Poľsku
  • Zodpovedajúce platové ohodnotenie (fixný plat + provízny systém)
  • Motivujúce finančné ohodnotenie s pohyblivou zložkou odmeňovania v závislosti od dosiahnutých výsledkov
  • Zaujímavá, zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie, osobnostného a kariérneho rozvoja
  • Služobné vozidlo aj na súkromné účely
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Ostatné firemné benefity
Požiadavky na zamestnanca:
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. Stupňa
  • ideálne je elektrotechnické vzdelanie a prax v oblasti merania a regulácie a elektroinštalácií
  • vodičský preukaz: B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Prax v oblasti obchodu
  • Prax v oblasti IT, znalosť danej oblasti
  • Znalosť trhu
  • Profesionálne a reprezentatívne vystupovanie, komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • Flexibilita, serióznosť, samostatnosť, výkonnosť
Možný nástup: podľa dohody

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549