✉  ies@ies.sk      ☎  +421 2 49101 400     Pondelok - Piatok 7:00-16:30
ISO9001 ISO14001 ISO45001 ISO27001 AAA
FO-optické káble
FO-vláknové zväzky
FO-optické patch káble
FO-optické pigtaily
FO-optické patch panely
FO-optické adaptéry
FO-optické konektory
FO-optické zásuvky
Moduly MPO,MTP
Optické boxy a rozvádzače
Splice Trays
Príslušenstvo pre optickú kabeláž
Požet položiek: 3406
SCSMPXBEIGE/Z
PN: SCSMPXBEIGE/Z
ADAPTÉR FO SC MM SX BG PB ZR METAL
SPANEL/Z
PN: SPANEL/Z
PATCH PANEL FO U 19" XXP 1U BK VÝSUVNÝ
S20XXX00/Z
PN: S20XXX00/Z
PATCH PANEL FO U 19" 24P 1U SC SX GY VÝSUVNÝ RAL7035 DE(POST01 & THUMB01)
TW09XXX00/Z
PN: TW09XXX00/Z
BOX FO U NÁSTENNÝ LGX JEDNODUCHÝ VRÁTANE MANAŽMENTU BK DO 16VL.
89642202
PN: 89642202
Kábel FO 2xE9/125-G.657.A flat DROP LSZH BK
8711317
PN: 8711317
Kábel FO 24xE9/125-G.657.A1 A-DQ2Y PE MLT 2x12(1,5) OFS
8711318
PN: 8711318
Kábel FO 12xE9/125-G.657.A1 A-DQ2Y PE MLT 1x12(1,5) OFS
8711319
PN: 8711319
Kábel FO 48xE9/125-G.657.A1 A-DQ2Y PE MLT 4x12(1,5) OFS
8711320
PN: 8711320
Kábel FO 72xE9/125-G.657.A1 A-DQ2Y PE MLT 6x12
8722008
PN: 8722008
Kábel FO 1xE9/125-G.657.A J/A-VQ(ZN)H LSZH SIMPLEX BK
8763017
PN: 8763017
Kábel FO 48xE9/125-G.652.D A-DQ(2ZN)2Y PE BK 2x24 flat
89642204
PN: 89642204
Kábel FO 4xE9/125-G.657.A flat DROP LSZH BK
Požet položiek: 3406


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.