✉  ies@ies.sk      ☎  +421 2 4910 1400      Pondelok - Piatok: 7:00 - 16:30
Filter
41517202ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 6P 1U LSH/APC(E2000/APC) WH SM OS2 VRÁTANE SPLICING SETU A PIGTAILOV
41517302ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 12P 1U LSH/APC(E2000/APC) WH SM OS2 VRÁTANE SPLICING SETU A PIGTAILOV
41517402ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 24P 1U LSH/APC(E2000/APC) WH SM OS2 VRÁTANE SPLICING SETU A PIGTAILOV
41517502ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 24P 1U LSH-C/APC(E2000/APC) WH SM OS2 VRÁTANE SPLICING SETU A PIGTAILOV
41531300ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 6P 1U LSH/APC(E2000/APC) LGY SM OS2 VRÁTANE KAZETY A PIGTAILOV
41531500ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 12P 1U LSH/APC(E2000/APC) LGY SM OS2 VRÁTANE KAZETY A PIGTAILOV
41531700ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 24P 1U LSH/APC(E2000/APC) LGY SM OS2 VRÁTANE KAZETY A PIGTAILOV
41531900ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 6P 1U LSH/APC(E2000/APC) LGY SM OS2
41532100ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 12P 1U LSH/APC(E2000/APC) LGY SM OS2
41532300ZY
PATCH PANEL FO L 19\" 24P 1U LSH/APC(E2000/APC) LGY SM OS2
FSPB48BXMX-20AD
PATCH PANEL FO L 19\" 48P 2U E2000/APC SM 48F F20E2A48


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.