✉  ies@ies.sk      ☎  +421 2 4910 1400      Pondelok - Piatok: 7:00 - 16:30
ON-1STST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO ST-ST DX G50 1,0M OR LSZH 3MM
ON-2STST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO ST-ST DX G50 2,0M OR LSZH 3MM
STST50DOR1/Z
PATCH KÁBEL FO ST-ST DX G50 1,0M OR LSZH
STST50DOR2/Z
PATCH KÁBEL FO ST-ST DX G50 2,0M OR LSZH
422231
PATCH KÁBEL FO ST-ST G50 1,0m XX OM3
422232
PATCH KÁBEL FO ST-ST G50 2,0m XX OM3
422233
PATCH KÁBEL FO ST-ST G50 3,0m XX OM3
422234
PATCH KÁBEL FO ST-ST G50 4,0m XX OM3
422235
PATCH KÁBEL FO ST-ST G50 5,0m XX OM3
422236
PATCH KÁBEL FO ST-ST G50 6,0m XX OM3
422237
PATCH KÁBEL FO ST-ST G50 7,0m XX OM3
422238
PATCH KÁBEL FO ST-ST G50 8,0m XX OM3


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.