✉  ies@ies.sk      ☎  +421 2 4910 1400      Pondelok - Piatok: 7:00 - 16:30
LCST50DOR1/Z
PATCH KÁBEL FO LC-ST DX G50 1,0M OR LSZH
LCST50DOR2/Z
PATCH KÁBEL FO LC-ST DX G50 2,0M OR LSZH
ON-17LCST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO LC-ST DX G50 17,0M OR LSZH 2MM
ON-1LCST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO LC-ST DX G50 1,0M OR LSZH 2MM
ON-2LCST50DOR-I
PATCH KÁBEL FO LC-ST DX G50 2,0M OR LSZH 2MM
422331
PATCH KÁBEL FO ST-LC DX G50 1,0m XX OM3
422332
PATCH KÁBEL FO ST-LC DX G50 2,0m XX OM3
422333
PATCH KÁBEL FO ST-LC DX G50 3,0m XX OM3
422334
PATCH KÁBEL FO ST-LC DX G50 4,0m XX OM3
422335
PATCH KÁBEL FO ST-LC DX G50 5,0m XX OM3
422336
PATCH KÁBEL FO ST-LC DX G50 6,0m XX OM3
422337
PATCH KÁBEL FO ST-LC DX G50 7,0m XX OM3


 

IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
IES s.r.o.
Medený Hámor 23
974 00 B.Bystrica
Tel: +421 48 4155 716
IES s.r.o.
Kragujevská 9
010 01 Žilina
Tel: +421 41 7242 485
IES s.r.o.
Jesenná 26
080 01 Prešov
Tel: +421 51 7734 549
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Kontaktujte nás v prípade otázok alebo problémov s prezeraním našich stránok.